Afbeelding
Foto: Ons Genoegen

Halve Marathon Klaverjassen Ons Genoegen

Algemeen

HATTEM - Zaterdag vond de halve marathon klaverjassen plaats in het verenigingsgebouw de Triangel van fanfarekorps Ons Genoegen. Al vele jaren neemt de Supportersvereniging Ons Genoegen de organisatie van het klaverjassen op zich en de halve marathon is de afsluiting van het reguliere kaartseizoen.

Maar liefst 42 personen hadden zich opgegeven voor deze kaartdag. De deelnemers kwamen naast Hattem o.a. uit Almere, Zwolle en de verdere naaste omgeving. Het werd een leuke dag met een goed verzorgde lunch en allerlei hapjes tussendoor. Naar een spannend verloop werd Betty Bottenberg uiteindelijk eerste en werden Alfred Mulder en Rini Logtenberg respectievelijk tweede en derde.

Deze dag werd mogelijk gemaakt door de bijdragen van Albert Heyn en Eetcafe de Kruussing en enkele vrijwilligers die fan zijn van het klaverjassen. De afsluiting van het reguliere kaartseizoen wil niet zeggen dat er niet meer gekaart kan worden. Elke zaterdagmiddag kan men nog klaverjassen in de Triangel en de aanvang is 14.00 uur, zaal open vanaf 13.30 uur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.