
s.v. Hatto-Heim JO11-3 kampioen
· leestijd 1 minuut SportHATTEM - Op de laatste zaterdag van mei mochten de jongens van Hatto-Heim 11-3 in hun een na laatste wedstrijd van het seizoen thuis aantreden tegen Lemelerveld JO11-2JM. Bij winst zou, met nog één wedstrijd te gaan, de voorsprong maar liefst minimaal vijf punten bedragen en daarmee zouden de jongens niet meer in te halen zijn voor de concurrentie.
s.v. Hatto-Heim was direct scherp en het balletje ging lekker rond. Met een 3-0 voorsprong gingen de jongens het eerste rustmoment in. In het tweede bedrijf bleek dat het spel van s.v. Hatto-Heim en de oplopende temperaturen hun tol begonnen te eisen. Dit gaf Lemelerveld de mogelijkheid om beter in de wedstrijd te komen, al bleef dit verder zonder gevolgen. Zonder nieuwe doelpunten floot leidsman Hein voor de rust. Lemelerveld trapte met hernieuwd vertrouwen af voor het derde kwart. De fysiek sterke jongens en meiden van Lemelerveld gingen er nog maar eens vol voor en de druk op het doel van Hatto-Heim werd groter en groter. Dit resulteerde al snel in een doelpunt voor de gasten. s.v. Hatto-Heim werd hierdoor wakker geschud. De jongens pakten de draad van het eerste kwartier op en reageerden passend. Met een 4-1 voorsprong gingen de jongens het laatste rustmoment in.
Hatto-Heim mocht aftrappen voor het laatste kwartier. Er werden nog een aantal mooie acties en combinaties getoond, wat resulteerde in wederom een doelpunt. Het gas ging hierna een beetje af. Dit gaf de gasten nog de mogelijkheid om een aanval op te zetten en het doel van s.v. Hatto-Heim onder vuur te nemen. Resultaat: toch nog een tegendoelpunt. Het slotakkoord was voor s.v. Hatto-Heim. Met een laatste krachtsinspanning werd nog een keer de aanval opgezocht en werd er zowaar nog een doelpunt gemaakt.
Het eindresultaat was een verdiende 6-2 overwinning. Hiermee kunnen de jongens met nog maar één wedstrijd te gaan niet meer worden ingehaald en kunnen ze hun eerste kampioenschap op hun palmares bijschrijven.


















