
Zomervakantie in een ‘vernieuwd’ Bakkerijmuseum
AlgemeenHATTEM – Er is veel te zien en te beleven in het Nederlands Bakkerijmuseum deze zomervakantie. Van 4 juli tot en met 29 augustus staat een aantal gloednieuwe diorama’s in de schijnwerpers. Reusachtige kijkdozen over het leven en werken van de bakker.
Nu in deze periode in veel dorpen en steden de kermis weer wordt opgebouwd, besteedt het museum extra aandacht aan de kermisbakkerij. Romantische verhalen in woord en beeld over wafelmeisjes, poffertjeskramen en oliebollenbakkers. Maar ook het onder ogen zien van de harde realiteit en de strijd om het dagelijks bestaan van deze bijzondere tak binnen de bakkerijbranche.
Versgebakken poffertjes in de salon van het museum ondersteunen in smaak en geur de nieuwe expositie. En omdat het Nederlands Bakkerijmuseum elke vakantie extra aandacht besteed aan de jeugdige bezoeker bakken zij deze zomer kermiskoeken. Bij een bezoek aan het lekkerste museum van Nederland komen alle zintuigen aan bod. Zie voor meer informatie http://www.bakkerijmuseum.nl/.


















