Afbeelding
Foto: .

VVD Hattem en fractie Borst zoeken brede steun voor cameratoezicht bij Verkentoren

Algemeen

HATTEM - VVD Hattem en Fractie Borst willen dat er cameratoezicht komt bij de Verkentoren om vandalisme tegen te gaan. Daarom dienen de fracties maandag een motie in tijdens de gemeenteraadsvergadering.

“De Verkentoren is een historische plek in Hattem, maar de afgelopen tijd is er regelmatig sprake van vernielingen en overlast. Zo wordt het riet van het dak eruit getrokken en blijft er vaak afval achter. Ondanks maatregelen zoals een nachtelijk toegangsverbod, verlichting en extra toezicht blijven de problemen terugkomen”, aldus beide fracties.

Daarom is het volgens hen tijd om naar aanvullende maatregelen te kijken. Met de motie vragen ze het college cameratoezicht bij de Verkentoren in te stellen.

“De Verkentoren hoort een mooie plek voor inwoners en bezoekers te zijn. Het is zonde dat deze steeds opnieuw beschadigd raakt,” aldus Erik Kleinpenning. “Als andere maatregelen niet voldoende werken, moeten we kijken naar extra middelen om dit tegen te gaan”, geeft André Borst aan.

VVD Hattem en Fractie Borst hopen dat ook andere partijen in de gemeenteraad het voorstel willen steunen, zodat de overlast en vernielingen bij de Verkentoren eindelijk kunnen worden aangepakt.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie