
Dick en Coby Eikelboom zijn 60 jaar getrouwd
AlgemeenHATTEM – Het was dinsdag feest bij Dick en Coby Eikelboom – Evink. Het echtpaar vierde hun 60-jarig huwelijksjubileum.
Op de vraag naar het geheim van hun diamanten huwelijk antwoorden Coby (88) en Dick(86) eensgezind: “geven en nemen”. Ze geven aan zich rijk gezegend te voelen met hun leven samen.
De vonk sloeg meer dan zestig jaar terug over op een sportdag. Beiden werkten destijds voor de overheid en ontmoetten elkaar op een landelijke sportdag van het ministerie van Financiën in Den Bosch. Het stel trouwde op 2 december op het stadhuis in Doornspijk.
Na ruim een jaar in Zwolle te hebben gewoond werd verhuisd naar Hattem, waar hun vijf kinderen werden geboren. Inmiddels is het jubileumpaar gezegend met 16 kleinkinderen en een achterkleinkind.
Burgemeester Marleen Sanderse bracht een persoonlijk bezoek en feliciteerde het echtpaar met een mooie bos bloemen.
Lees het uitgebreide artikel in de Hattemer van volgende week.


















