
Beweegaanbod voor senioren
AlgemeenHATTEM – Donderdag vond in het kader van de Vitaliteitsweek een informatiemiddag plaats in de Marke, met als thema ‘sport, bewegen, gezondheid en valpreventie’. Het hoofdonderwerp van deze middag was het vinden van passend aanbod voor senioren. De buurtsportcoaches van HUB Hattem kijken positief terug op de middag.
“Ondanks de wat lagere opkomst bij ons in De Marke, is het volledige aanbod voor senioren in de krant verschenen. Dit was onze belangrijkste doelstelling: het beweegaanbod in Hattem kenbaar maken”, laten Thomas Brink en Niek Boersma, Buurtsportcoaches - Vitaal ouder worden, weten. “Op deze manier bereiken wij alsnog de doelgroep die wij graag willen aanspreken en hopen wij hen te interesseren in het aanbod.”
Samen met de ouderen is gekeken naar hun interesses en welk aanbod daar het beste bij aansluit. “Mochten er senioren zijn die nog vragen hebben over het aanbod, of willen weten wat het beste bij hen past, dan kunnen zij altijd contact met ons opnemen via: vitaliteit@hubhattem.nl.” In de krant van 24 september, ook online in te zien, is het volledige aanbod te vinden.
https://issuu.com/brugmedia/docs/de_hattemer_24_september_2025


















