Afbeelding
Foto: ter illustratie

Hattem doet mee aan de World Cleanup Day

Algemeen

HATTEM - Op zaterdag 20 september is het World Cleanup Day. Tijdens deze wereldwijde opruimactie wordt er in ruim 190 landen gewerkt aan een schonere planeet en gaan mensen op pad met grijper en afvalzak. Druppel op de gloeiende plaat? Nee, alle beetjes helpen. 

De vrijwilligers van de Zwerfvuilbrigade maken Hattem al jaren schoon en voorkomen dat afval in de natuur verdwijnt. Op de World Cleanup Day zijn extra handen zeer welkom. De Zwerfvuilbrigade nodigt iedereen uit om mee te helpen en Hattem een grote schoonmaakbeurt te geven. Help je mee? Evenals op de Landelijke Opschoondag in het voorjaar, organiseert de Zwerfvuilbrigade de dag samen met buurtkerk de Open Poort en de Ontmoetingskerk aan de Van Galenstraat. Kom om 14.00 uur bij één van de twee kerken. “Alleen, of samen met je buurman of buurvrouw. Mooi ook om als ouders samen met je kinderen mee te doen. Goed voorbeeld doet immers goed volgen. Zo zorgen we samen voor een schone stad, een schone buurt, een fijne leefomgeving. De koffie en limonade staan klaar.”

De gemeente zorgt voor de materialen, zoals grijpers, zakken, handschoenen e.d. Voor kinderen zijn er speciale grijpers en hesjes. De brigade brengt het afval weg. Aanmelden is handig, zeker als je met kinderen komt. Mocht je door de actie worden geïnspireerd om je bij de zwerfvuilbrigade aan te sluiten, meld je dan daarvoor aan en ontvang de materialen die je nodig hebt. Mail naar zwerfvuil@hattem.nl voor aanmelding en meer informatie.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie