Afbeelding
Foto: .

Elwin Remmerts Nederlands Kampioen BMX

Algemeen

HATTEM – Elwin Remmerts is op zondag 6 juli in Barendrecht Nederlands kampioen BMX geworden. De rijder uit Hattem wist ondanks de uitdagende weersomstandigheden de titel binnen te slepen.

De wedstrijddag werd gekenmerkt door veel regen, wat leidde tot een natte en lastige baan. Dankzij de inzet van vele vrijwilligers kon de wedstrijd toch doorgaan, al bleef het voor de rijders een uitdaging om de manches veilig en goed door te komen.

Elwin reed sterke voorrondes met een 4e, 2e en 1e plek, waarmee hij zich plaatste voor de halve finale. Elwin had een goede start in de finale, kwam als eerste uit de eerste bochten en gaf deze niet meer af. 

Elwin rijdt voor het Frans-Amerikaanse merk Marshal en bereidt zich nu voor op het wereldkampioenschap dat van 28 juli tot 3 augustus plaatsvindt in Kopenhagen.

Ook zijn zusje Gerlinda kwam in actie en wist knap de halve finale te bereiken. Zij rijdt voor Team Jelle van Gorkom Foundation. Ook Gerlinda richt haar vizier nu op het WK in Denemarken.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie