De training vindt plaats  bij Zoethout
De training vindt plaats bij Zoethout Foto: Angela van Erven

Beleeftraining inwoners, vrijwilligers en professionals

Algemeen

HATTEM - De gemeente Hattem zet zich in voor een samenleving waarin iedereen erbij hoort. Door elkaar te ontmoeten en door ervaringen te delen, leren we elkaar te begrijpen. Een manier om dit te doen is de beleeftraining ‘niet-zichtbare beperking’ van MEE te volgen.

Inhoud

Dagelijks ontmoet je veel mensen. Onder hen bevinden zich ook mensen met een niet-zichtbare beperking. Denk aan een licht verstandelijke beperking, niet-aangeboren hersenletsel of autisme. Tijdens de beleeftraining leer je een niet-zichtbare beperking te herkennen en beter te begrijpen. Ook ervaar je zelf hoe het is om te leven met een niet-zichtbare beperking. Wat je geleerd hebt, vertalen we meteen naar de praktijk. Wat betekent dit bijvoorbeeld voor jouw manier van werken?

Informatie

De training vindt plaats op dinsdag 10 december om 19.30 uur bij Zoethout. Meedoen is gratis. Vanwege het maximaal aantal deelnemers is aanmelden gewenst via kleurrijk@hattem.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie