Archieffoto 2020
Archieffoto 2020 Foto: Marten Beeftink - www.fotovitalis.nl

Hattem krijgt weer echte kerstboom

Algemeen

HATTEM – Er komt weer een echte kerstboom in de binnenstad van Hattem. Een aantal ondernemers heeft de handen ineen geslagen om te zorgen dat de ruim 8 meter Nordmann kerstboom wordt geplaatst op het Marktplein.

Initiatief

Van de tweede helft van november tot Driekoningen op 6 januari, het officiële einde van de kerstperiode, prijkt er een prachtig verlichte grote boom in het centrum. Het initiatief is afkomstig van Robin Jongbloed en Bas Stormbroek van Bij de Jongens. “Als ondernemers hebben we veel te danken aan de inwoners. Daarom willen we graag wat terug doen. Samen willen we zorgen voor extra kerstsfeer rond de feestdagen. En dan niet met een paal met lichtjes eraan, maar met een echte klassieke kerstboom. In de wandelgangen hoorden we dat dit een wens is van veel Hattemers. Daarop heeft zich spontaan een aantal andere ondernemers gemeld die ons idee ondersteunen.”

Duurzaam

In Hattem komt een milieubewuste boom van een gecertificeerde boomkweker die duurzaamheid, natuurbehoud en milieu hoog in het vaandel heeft. De kerstboom is afkomstig uit verantwoord beheerde bossen in Duitsland. Voor iedere gekapte boom vindt herbeplanting plaats. De boom is voorzien van energiezuinige ledverlichting. De plaatsing van de kerstboom is dit jaar mogelijk gemaakt door alle horecaondernemers op het Marktplein, Gudo Oogmode, Optiek Freiberger, DA Hattem, Velsink-Bultman Hartholt Assurantiën & Hypotheken, Tytane EPPM Solutions en het Ondernemersfonds Hattem.

De initiatiefnemers hopen dat het plaatsen van de kerstboom een vervolg krijgt met de hulp van andere ondernemers in de komende jaren. Men kan zich hiervoor aanmelden bij Bas en Robin van Bij de Jongens.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie